SJ5-43502PM
SJ5-43502PM
Understanding Audio Jack Switches and Schematics
SJ5-43502PM
DigiKeyn tuotenumero
CP5-43502PM-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SJ5-43502PM
Kuvaus
CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinjakki Stereo (4 johdinta, TRRS) Liitin Juotoskorvat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SJ5-43502PM -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotoskorvat
Valm.
Suojakuori
Suojaamaton
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Jännite – nimellinen
34VAC/DC
Liittimen tyyppi
Puhelinjakki
Virtaluokitus (ampeeria)
1 A
Sukupuoli
Naaras
Kontaktin materiaali - pinnoite
Nikkeli
Signaalilinjat
Stereo (4 johdinta, TRRS)
Rungon materiaali
Messinki
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
Rungon väri
Hopea, Musta
Todellinen halkaisija
0,142" (3,60mm)
Kotelon materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Napojen/kontaktien lukumäärä
4 johdinta, 4 kosketinta
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Sisäiset kytkimet
Ei sisällä kytkintä
Paneelin reiän koko
0,276" (7,00mm)