RDS-10S-1045-SMT
DigiKeyn tuotenumero
2223-RDS-10S-1045-SMT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RDS-10S-1045-SMT
Kuvaus
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.025A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DIP-kytkimet BCD 10 napainen Kiinnitys pintaan Pyörivä kytkentä työkalulle Toimilaite 25mA 24VDC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RDS-10S-1045-SMT -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Korkeus kortin yläpuolella
0,177" (4,50mm)
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Putki
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Osan tila
Aktiivinen
Jako
0,100" (2,54mm), täysi
Piiri
BCD
Pestävä
No
Napojen lukumäärä
10
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
25mA
Rungon materiaali
Polyamidi (PA9T)
Jänniteluokitus
24VDC
Pituus
0,394" (10,00mm)