RDS-10S-1045-D
DigiKeyn tuotenumero
2223-RDS-10S-1045-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RDS-10S-1045-D
Kuvaus
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.025A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DIP-kytkimet BCD 10 napainen Läpivientiaukko Pyörivä kytkentä työkalulle Toimilaite 25mA 24VDC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RDS-10S-1045-D -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Korkeus kortin yläpuolella
0,177" (4,50mm)
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Putki
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Osan tila
Aktiivinen
Jako
0,100" (2,54mm), täysi
Piiri
BCD
Pestävä
No
Napojen lukumäärä
10
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
25mA
Rungon materiaali
Polyamidi (PA9T)
Jänniteluokitus
24VDC
Pituus
0,394" (10,00mm)