PTNS2-3015M-B100
DigiKeyn tuotenumero
2223-PTNS2-3015M-B100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTNS2-3015M-B100
Kuvaus
SLIDE POT, 30MM TRAVEL, 100K OHM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms 0,25W, 1/4W Läpivientiaukko Liukupotentiometrit Yläosa Säätötyyppi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTNS2-3015M-B100 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Toleranssi
±20%
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Säädön tyyppi
Yläosa
Sarja
Säätimen tyyppi
Standardi
Pakkaustapa
Kaukalo
Liikealue
30mm
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
Suorakulmainen - 1,772" pit. x 0,354" lev. x 0,591" kork. (45,00mm x 9,00mm x 15,00mm)
Resistanssi
100 kOhms
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W