PTN10-D100HB20
DigiKeyn tuotenumero
2223-PTN10-D100HB20-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTN10-D100HB20
Kuvaus
TRIMMER 100KOHM 0.15W PC PIN TOP
Tarkka kuvaus
100 kOhms 0,15W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Hiili 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
PTN10-D100HB20 -mallit
Kategoria
Toleranssi
±20%
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Resistanssi
100 kOhms
Teho (wattia)
0,15W
Koko/mitat
Rund - 0,406" dia (10,30mm)