PTN10-B25HB20
DigiKeyn tuotenumero
2223-PTN10-B25HB20-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTN10-B25HB20
Kuvaus
TRIMMER 25KOHM 0.15W PC PIN SIDE
Tarkka kuvaus
25 kOhms 0,15W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Hiili 1.0 Kierros Sivupuolen säätö
EDA/CAD-mallit
PTN10-B25HB20 -mallit
Kategoria
Toleranssi
±20%
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Resistanssi
25 kOhms
Teho (wattia)
0,15W
Koko/mitat
Rund - 0,406" dia (10,30mm)