PTN10-A500SB20
DigiKeyn tuotenumero
2223-PTN10-A500SB20-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTN10-A500SB20
Kuvaus
TRIMMER 500K OHM 0.15W PC PIN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 kOhms 0,15W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Hiili 1.0 Kierros Sivupuolen säätö
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTN10-A500SB20 -mallit
Kategoria
Toleranssi
±20%
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Pakkaustapa
Pussi
Resistiivinen materiaali
Hiili
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
500 kOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,15W
Koko/mitat
Rund - 0,406" dia (10,30mm)