PPM-2-35135-S
DigiKeyn tuotenumero
102-4566-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PPM-2-35135-S
Kuvaus
CONN PWR PLUG 1.35X3.5MM SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Holkki - teholiittimet Pistotulppa 1,35mm sisähalk. (0,053"), 3,50mm ulkohalk. (0,138") Vapaasti riippuva (linja)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PPM-2-35135-S -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Eristyksen väri
Musta
Pakkaustapa
Pussi
Jännite – nimellinen
24VDC
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
5 A
Liittimen tyyppi
Pistotulppa
Liitännän pituus/syvyys
0,343" (8,70mm)
Sukupuoli
Naaras
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
1,35mm sisähalk. (0,053"), 3,50mm ulkohalk. (0,138")
Kontaktin materiaali - pinnoite
Nikkeli
Todellinen halkaisija
0,053" (1,35mm sisähalk.), 0,138" (3,50mm ulkohalk.)