PJ-036AH-SMT-TR
PJ-036AH-SMT-TR
PJ-036AH-SMT-TR
DigiKeyn tuotenumero
CP-036AHPJTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CP-036AHPJCT-ND - Cut Tape (CT)
CP-036AHPJDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PJ-036AH-SMT-TR
Kuvaus
CONN PWR JACK 2X5.5MM SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Holkki - teholiittimet Jakki 2,10mm sisähalk. (0,083"), 5,50mm ulkohalk. (0,217") Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PJ-036AH-SMT-TR -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Jännite – nimellinen
24VDC
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virtaluokitus (ampeeria)
5 A
Osan tila
Aktiivinen
Liitännän pituus/syvyys
0,360" (9,15mm)
Liittimen tyyppi
Jakki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Sukupuoli
Uros
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
2,10mm sisähalk. (0,083"), 5,50mm ulkohalk. (0,217")
Kontaktin materiaali - pinnoite
Hopea
Todellinen halkaisija
0,079" (2,00mm sisähalk.), 0,248" (6,30mm ulkohalk.)