MPB01-1B54-SB-CAP-BK-D
DigiKeyn tuotenumero
2223-MPB01-1B54-SB-CAP-BK-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPB01-1B54-SB-CAP-BK-D
Kuvaus
SPST, THROUGH HOLE, 5.4 MM PUSH,
EDA/CAD-mallit
MPB01-1B54-SB-CAP-BK-D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
14mA (DC)
Valm.
Jänniteluokitus – DC
28 V
Sarja
Aktuaattorityyppi
Pyöreä, Painike
Väri - aktuaattori/suojus
Musta
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C