MPB01-1B33-S-D
DigiKeyn tuotenumero
2223-MPB01-1B33-S-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPB01-1B33-S-D
Kuvaus
SPST, THROUGH HOLE, 3.3 MM PUSH,
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet SPST-NO Standardi Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPB01-1B33-S-D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
14mA (DC)
Valm.
Jänniteluokitus – DC
28 V
Sarja
Aktuaattorityyppi
Pyöreä, Mäntä
Pakkaustapa
Pussi
Aktuaattorin merkintä
Ei merkintää
Osan tila
Aktiivinen
Väri - aktuaattori/suojus
Valkoinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Tyyppi
Standardi
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C