HSS-B20-0635H
DigiKeyn tuotenumero
102-4176-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSS-B20-0635H
Kuvaus
HEATSINK TO-220 2.6W ALUMINUM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Jäähdytyslevy TO-220 Alumiini 2,6W @ 75°C Korttitaso, Pystysuuntainen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HSS-B20-0635H -mallit
Kategoria
Pituus
0,520" (13,20mm)
Valm.
Leveys
0,250" (6,35mm)
Sarja
Rivan korkeus
0,748" (19,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Tehohäviö @ lämpötilan nousu
2,6W @ 75°C
Osan tila
Aktiivinen
Lämpövastus, koneellinen ilmankierto
10,68°C/W @ 200 LFM
Tyyppi
Korttitaso, Pystysuuntainen
Lämpövastus, luontainen
28,85°C/W