HSE-B2111-038
DigiKeyn tuotenumero
102-4226-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSE-B2111-038
Kuvaus
HEAT SINK, EXTRUSION, TO-220, 25
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Jäähdytyslevy TO-220 Alumiiniseos 3,8W @ 75°C Korttitaso
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HSE-B2111-038 -mallit
Kategoria
Pituus
0,984" (25,00mm)
Valm.
Leveys
0,625" (16,00mm)
Sarja
Rivan korkeus
0,354" (9,00mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehohäviö @ lämpötilan nousu
3,8W @ 75°C
Osan tila
Aktiivinen
Lämpövastus, koneellinen ilmankierto
6,12°C/W @ 200 LFM
Tyyppi
Korttitaso
Lämpövastus, luontainen
19,74°C/W