DS05-127-2-02BK-SMT-TR
DigiKeyn tuotenumero
2223-DS05-127-2-02BK-SMT-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2223-DS05-127-2-02BK-SMT-CT-ND - Cut Tape (CT)
2223-DS05-127-2-02BK-SMT-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DS05-127-2-02BK-SMT-TR
Kuvaus
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DIP-kytkimet SPST 2 napainen Kiinnitys pintaan Liuku (standardi) Toimilaite 25mA 24VDC
EDA/CAD-mallit
DS05-127-2-02BK-SMT-TR -mallit
Korkeus kortin yläpuolella
0,094" (2,40mm)
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Jako
0 050" (1,27mm), puolikas
Napojen lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
25mA
Jänniteluokitus
24VDC
Pituus
0,162" (4,11mm)