DS04-254-1-03BK-SMT
DigiKeyn tuotenumero
2223-DS04-254-1-03BK-SMT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DS04-254-1-03BK-SMT
Kuvaus
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DIP-kytkimet SPST 3 napainen Kiinnitys pintaan Liuku (standardi) Toimilaite 25mA 24VDC
EDA/CAD-mallit
DS04-254-1-03BK-SMT -mallit
Korkeus kortin yläpuolella
0,189" (4,80mm)
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Jako
0,100" (2,54mm), täysi
Napojen lukumäärä
3
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
25mA
Jänniteluokitus
24VDC
Pituus
0,339" (8,62mm)