DS02C-254-2L-03BE on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
E-Switch
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
CIT Relay and Switch
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
DIP-kytkimet SPST 3 napainen Läpivientiaukko, Suorakulma Piano Toimilaite 25mA 24VDC
DIP Switches 101
DS02C-254-2L-03BE
DigiKeyn tuotenumero
2223-DS02C-254-2L-03BE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DS02C-254-2L-03BE
Kuvaus
SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
DS02C-254-2L-03BE -mallit
Korkeus kortin yläpuolella
0,378" (9,60mm)
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Osan tila
Vanhentunut
Jako
0,100" (2,54mm), täysi
Napojen lukumäärä
3
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
25mA
Jänniteluokitus
24VDC
Pituus
0,362" (9,19mm)