DS02-254-1L-04BE on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
DIP-kytkimet SPST 4 napainen Läpivientiaukko, Suorakulma Piano Toimilaite 25mA 24VDC
DIP Switches 101
DS02-254-1L-04BE
DigiKeyn tuotenumero
2223-DS02-254-1L-04BE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DS02-254-1L-04BE
Kuvaus
SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DS02-254-1L-04BE -mallit
Korkeus kortin yläpuolella
0,378" (9,60mm)
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Jako
0,100" (2,54mm), täysi
Napojen lukumäärä
4
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
25mA
Jänniteluokitus
24VDC
Pituus
0,462" (11,73mm)