DS01-254-S-01BE
DS01-254-S-01BE
DIP Switches 101
DS01-254-S-01BE
DigiKeyn tuotenumero
2223-DS01-254-S-01BE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DS01-254-S-01BE
Kuvaus
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DIP-kytkimet SPST 1 napainen Läpivientiaukko Liuku (standardi) Toimilaite 25mA 24VDC
EDA/CAD-mallit
DS01-254-S-01BE -mallit
Korkeus kortin yläpuolella
0,264" (6,70mm)
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Jako
0,100" (2,54mm), täysi
Napojen lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
25mA
Jänniteluokitus
24VDC
Pituus
0,156" (3,96mm)