CSS-13050-204
DigiKeyn tuotenumero
2223-CSS-13050-204-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSS-13050-204
Kuvaus
SPEAKER 4OHM 20W TOP PORT 90DB
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 20 W 104 Hz ~ 15 kHz Yläosa Pyöreä
Kategoria
Teho - nimellinen
20 W
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Teho - maksimi
25 W
Sarja
Portin sijainti
Yläosa
Pakkaustapa
Kotelo
Muoto
Pyöreä
Osan tila
Aktiivinen
Materiaali - kartio
Paperi
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - magneetti
Ferriitti
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Terminointi
Juotoskorvat
Taajuusalue
104 Hz ~ 15 kHz
Koko/mitat
5,098" halk. (129,50mm)
Taajuus - itseresonoiva
130Hz
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,969" (50,00mm)
Impedanssi
4 Ohms
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Tehokkuus - dBA
90
Vääristymäluokitus
8% maks. @ 1kHz, 1W
Tehokkuus - testaus
1W/500mm