CSS-12048-208
DigiKeyn tuotenumero
2223-CSS-12048-208-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSS-12048-208
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 10W TOP PORT 90DB
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 10 W 80 Hz ~ 120 Hz Yläosa Pyöreä
Kategoria
Teho - nimellinen
10 W
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Teho - maksimi
15 W
Sarja
Portin sijainti
Yläosa
Pakkaustapa
Kotelo
Muoto
Pyöreä
Osan tila
Aktiivinen
Materiaali - kartio
Paperi
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - magneetti
Ferriitti
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Terminointi
Juotoskorvat
Taajuusalue
80 Hz ~ 120 Hz
Koko/mitat
4,685" halk. (119,00mm)
Taajuus - itseresonoiva
100Hz
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,870" (47,50mm)
Impedanssi
8 Ohms
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Tehokkuus - dBA
90
Vääristymäluokitus
8% maks. @ 1kHz, 500mm, 1W
Tehokkuus - testaus
1W/500mm