CSS-10237-54
DigiKeyn tuotenumero
2223-CSS-10237-54-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSS-10237-54
Kuvaus
SPEAKER 4OHM 5W TOP PORT 90DB
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 5 W 160 Hz ~ 10 kHz Yläosa Pyöreä, Neliörunko
Kategoria
Teho - nimellinen
5 W
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Teho - maksimi
8 W
Sarja
Portin sijainti
Yläosa
Pakkaustapa
Kotelo
Muoto
Pyöreä, Neliörunko
Osan tila
Aktiivinen
Materiaali - kartio
Paperi
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - magneetti
Ferriitti
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Terminointi
Juotoskorvat
Taajuusalue
160 Hz ~ 10 kHz
Koko/mitat
4,016" pit. x 4,016" lev. (102,00mm x 102,00mm)
Taajuus - itseresonoiva
200Hz
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,437" (36,50mm)
Impedanssi
4 Ohms
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Tehokkuus - dBA
90
Vääristymäluokitus
8% maks. @ 1kHz, 500mm, 1W
Tehokkuus - testaus
1W/500mm