CSS-1021028N
DigiKeyn tuotenumero
102-3849-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSS-1021028N
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 10W TOP PORT 107DB
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 10 W 92 Hz ~ 7.8 kHz Yläosa Pyöreä, Neliörunko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSS-1021028N -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Äänenpainetaso (SPL)
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Teho - nimellinen
10 W
Sarja
Teho - maksimi
12 W
Pakkaustapa
Kotelo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Muoto
Pyöreä, Neliörunko
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - kartio
Paperi/vaahto
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuusalue
92 Hz ~ 7.8 kHz
Terminointi
Juotoskorvat
Taajuus - itseresonoiva
115Hz
Koko/mitat
4,016" pit. x 4,016" lev. (102,00mm x 102,00mm)
Impedanssi
8 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,398" (35,50mm)
Tehokkuus - dBA
107,00
Päätuotenumero
Tehokkuus - testaus
1W/100mm