CPT-2521C-500
DigiKeyn tuotenumero
102-3756-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPT-2521C-500
Kuvaus
BUZZER PIEZO 20V 25.60MM FLANGE
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Muutin, Ulkoisesti ohjattu Pietso 20 V 40mA 3,7kHz 95dB @ 20V, 30cm Paneelikiinnitys, Laippa Johdot
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CPT-2521C-500 -mallit
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Äänenpainetaso (SPL)
95dB @ 20V, 30cm
Sarja
Virta - syöttö
40mA
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Ohjauspiiristö
Muutin, Ulkoisesti ohjattu
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP68 - pölytiivis, vedenpitävä
Tulon tyyppi
Huippu-huippu-signaali
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Laippa
Jännite – nimellinen
20 V
Terminointi
Johdot
Jännitealue
50V (maks.)
Koko/mitat
1,008" halk. (25,60mm)
Taajuus
3,7kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,870" (22,10mm)