CPT-1495CI-300
DigiKeyn tuotenumero
102-3754-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPT-1495CI-300
Kuvaus
BUZZER PIEZO 10V 14.00MM TH
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Muutin, Ulkoisesti ohjattu Pietso 10 V 12mA 4,25kHz 84dB @ 10V, 10cm Läpivientiaukko PC-nastat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CPT-1495CI-300 -mallit
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Äänenpainetaso (SPL)
84dB @ 10V, 10cm
Sarja
Virta - syöttö
12mA
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Ohjauspiiristö
Muutin, Ulkoisesti ohjattu
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Tulon tyyppi
Huippu-huippu-signaali
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite – nimellinen
10 V
Terminointi
PC-nastat
Jännitealue
30V (maks.)
Koko/mitat
0,551" halk. (14,00mm)
Taajuus
4,25kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)