CP8530345
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP8530345-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP8530345
Kuvaus
PELTIER, 30 X 30 X 3.45, 8.5 A,
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 57,7W @ 27°C 8.5 A
Kategoria
Delta Tmaks. @ Th
70°C @ 27°C
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Korkeus
3,45mm
Sarja
Asteiden lukumäärä
1
Pakkaustapa
Kotelo
Virta - maks.
8.5 A
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - maksimi
11.8 V
Tyyppi
TEC (termosähköinen jäähdytin)
Resistanssi
1.15 Ohms
Koko/mitat
Neliö - 30,00mm pit. x 30,00mm lev.
Ominaisuudet
Liitosjohtimet, Tiivistetty - silikoni-RTV
Qmax @ Th
57,7W @ 27°C