CP604395H
DigiKeyn tuotenumero
102-4051-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP604395H
Kuvaus
PELTIER, 40 X 40 X 3.95 MM, 6 A,
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 55,6W @ 27°C 6 A 80°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CP604395H -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Delta Tmaks. @ Th
70°C @ 27°C
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Korkeus
3,94mm
Sarja
Asteiden lukumäärä
1
Pakkaustapa
Kaukalo
Virta - maks.
6 A
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - maksimi
15.7 V
Tyyppi
TEC (termosähköinen jäähdytin)
Resistanssi
2.2 Ohms
Koko/mitat
Neliö - 40,00mm pit. x 40,00mm lev.
Toimintalämpötila
80°C
Qmax @ Th
55,6W @ 27°C