CP603315H
DigiKeyn tuotenumero
102-4434-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP603315H
Kuvaus
PELTIER, 30 X 30 X 3.15 MM, 6 A,
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 53,1W @ 27°C 6 A 80°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CP603315H -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Delta Tmaks. @ Th
70°C @ 27°C
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Korkeus
3,15mm
Sarja
Asteiden lukumäärä
1
Pakkaustapa
Kotelo
Virta - maks.
6 A
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - maksimi
15.7 V
Tyyppi
TEC (termosähköinen jäähdytin)
Resistanssi
1.9 Ohms
Koko/mitat
Neliö - 30,00mm pit. x 30,00mm lev.
Toimintalämpötila
80°C
Qmax @ Th
53,1W @ 27°C