CP394044365
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP394044365-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP394044365
Kuvaus
PELTIER, 40 X 44 X 3.65, 3.9 A,
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 71,8W @ 27°C 3.9 A
Kategoria
Delta Tmaks. @ Th
70°C @ 27°C
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Korkeus
3,65mm
Sarja
Asteiden lukumäärä
1
Pakkaustapa
Kotelo
Virta - maks.
3.9 A
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - maksimi
32.5 V
Tyyppi
TEC (termosähköinen jäähdytin)
Resistanssi
6.95 Ohms
Koko/mitat
Suorakulmainen - 44,00mm pit. x 40,50mm lev.
Ominaisuudet
Liitosjohtimet, Tiivistetty - silikoni-RTV
Qmax @ Th
71,8W @ 27°C