CP2088-258P
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP2088-258P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP2088-258P
Kuvaus
PELTIER, 8.8 X 8.8 X 2.58 MM, 2
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 4,3W @ 27°C 2 A 150°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CP2088-258P -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Korkeus
2,58mm
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Asteiden lukumäärä
2
Sarja
Virta - maks.
2 A
Pakkaustapa
Kotelo
Jännite - maksimi
3.8 V
Osan tila
Aktiivinen
Resistanssi
1.43 Ohms
Tyyppi
TEC (termosähköinen jäähdytin)
Toimintalämpötila
150°C
Koko/mitat
Neliö - 8,80mm pit. x 8,80mm lev.
Ominaisuudet
Liitosjohtimet, Ei tiivistetty
Qmax @ Th
4,3W @ 27°C
Päätuotenumero
Delta Tmaks. @ Th
70°C @ 27°C