CP151188-271
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP151188-271-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP151188-271
Kuvaus
PELTIER, 11 X 8.8 X 2.71 MM, 1.5
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 3,2W @ 27°C 1.5 A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CP151188-271 -mallit
Kategoria
Delta Tmaks. @ Th
70°C @ 27°C
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Korkeus
2,71mm
Sarja
Asteiden lukumäärä
1
Pakkaustapa
Kotelo
Virta - maks.
1.5 A
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - maksimi
3.8 V
Tyyppi
TEC (termosähköinen jäähdytin)
Resistanssi
1.93 Ohms
Koko/mitat
Suorakulmainen - 11,00mm pit. x 8,80mm lev.
Ominaisuudet
Liitosjohtimet, Ei tiivistetty
Qmax @ Th
3,2W @ 27°C