CP147660-236P
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP147660-236P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP147660-236P
Kuvaus
PELTIER, 7.6 X 6 X 2.36 MM, 1.4
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 1,6W @ 27°C 1.4 A 150°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CP147660-236P -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Korkeus
2,36mm
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Asteiden lukumäärä
2
Sarja
Virta - maks.
1.4 A
Pakkaustapa
Kotelo
Jännite - maksimi
2 V
Osan tila
Aktiivinen
Resistanssi
1.17 Ohms
Tyyppi
TEC (termosähköinen jäähdytin)
Toimintalämpötila
150°C
Koko/mitat
Suorakulmainen - 7,60mm pit. x 6,00mm lev.
Ominaisuudet
Liitosjohtimet, Ei tiivistetty
Qmax @ Th
1,6W @ 27°C
Päätuotenumero
Delta Tmaks. @ Th
70°C @ 27°C