CP106283-29P
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP106283-29P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP106283-29P
Kuvaus
PELTIER, 6.2 X 8.3 X 2.9 MM, 1 A
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 1,3W @ 27°C 1 A 150°C
EDA/CAD-mallit
CP106283-29P -mallit
Korkeus
2,90mm
Virta - maks.
1 A
Jännite - maksimi
2.1 V
Resistanssi
1.57 Ohms
Toimintalämpötila
150°C
Koko/mitat
Suorakulmainen - 6,20mm pit. x 8,30mm lev.
Qmax @ Th
1,3W @ 27°C
Päätuotenumero
Delta Tmaks. @ Th
70°C @ 27°C