CP1062-268 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Tark Thermal Solutions
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
TEC (termosähköinen jäähdytin) 0,9W @ 27°C 1 A 150°C
How to Select a Peltier Module
CP1062-268
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP1062-268-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP1062-268
Kuvaus
PELTIER, 6.2 X 6.2 X 2.68 MM, 1
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CP1062-268 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Korkeus
2,68mm
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Asteiden lukumäärä
2
Sarja
Virta - maks.
1 A
Pakkaustapa
Kotelo
Jännite - maksimi
1.4 V
Osan tila
Aktiivinen
Resistanssi
1.04 Ohms
Tyyppi
TEC (termosähköinen jäähdytin)
Toimintalämpötila
150°C
Koko/mitat
Neliö - 6,20mm pit. x 6,20mm lev.
Ominaisuudet
Liitosjohtimet, Ei tiivistetty
Qmax @ Th
0,9W @ 27°C
Päätuotenumero
Delta Tmaks. @ Th
70°C @ 27°C