CP100-40635
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP100-40635-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP100-40635
Kuvaus
PELTIER, 40 X 40 X 6.35 MM, 10 A
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 62,0W @ 27°C 10 A
Kategoria
Delta Tmaks. @ Th
85°C @ 27°C
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Korkeus
6,35mm
Sarja
Asteiden lukumäärä
2
Pakkaustapa
Kotelo
Virta - maks.
10 A
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - maksimi
16.1 V
Tyyppi
TEC (termosähköinen jäähdytin)
Resistanssi
1.36 Ohms
Koko/mitat
Neliö - 40,00mm pit. x 40,00mm lev.
Ominaisuudet
Liitosjohtimet, Tiivistetty - silikoni-RTV
Qmax @ Th
62,0W @ 27°C