CP076581-238
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP076581-238-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP076581-238
Kuvaus
PELTIER, 6.5 X 8.1 X 2.38 MM, 0.
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 1,7W @ 27°C 0.7 A 150°C
EDA/CAD-mallit
CP076581-238 -mallit
Korkeus
2,38mm
Virta - maks.
0.7 A
Jännite - maksimi
3.9 V
Resistanssi
4.17 Ohms
Toimintalämpötila
150°C
Koko/mitat
Suorakulmainen - 6,50mm pit. x 8,10mm lev.
Qmax @ Th
1,7W @ 27°C
Päätuotenumero
Delta Tmaks. @ Th
70°C @ 27°C