CP074965-239
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP074965-239-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP074965-239
Kuvaus
PELTIER, 4.9 X 6.5 X 2.39 MM, 0.
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 0,9W @ 27°C 0.7 A 150°C
EDA/CAD-mallit
CP074965-239 -mallit
Korkeus
2,38mm
Virta - maks.
0.7 A
Jännite - maksimi
2.1 V
Resistanssi
2.35 Ohms
Toimintalämpötila
150°C
Koko/mitat
Suorakulmainen - 4,90mm pit. x 6,50mm lev.
Qmax @ Th
0,9W @ 27°C
Päätuotenumero
Delta Tmaks. @ Th
70°C @ 27°C