CP074933-277P
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP074933-277P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP074933-277P
Kuvaus
PELTIER, 4.9 X 3.3 X 2.77 MM, 0.
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 0,6W @ 27°C 0.7 A 150°C
EDA/CAD-mallit
CP074933-277P -mallit
Korkeus
2,77mm
Virta - maks.
0.7 A
Jännite - maksimi
1.3 V
Resistanssi
1.43 Ohms
Toimintalämpötila
150°C
Koko/mitat
Suorakulmainen - 4,90mm pit. x 3,30mm lev.
Qmax @ Th
0,6W @ 27°C
Päätuotenumero
Delta Tmaks. @ Th
70°C @ 27°C