CP0734-277P
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP0734-277P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP0734-277P
Kuvaus
PELTIER, 3.4 X 3.4 X 2.77 MM, 0.
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 0,2W @ 27°C 0.7 A 150°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CP0734-277P -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Korkeus
2,77mm
Asteiden lukumäärä
1
Sarja
Virta - maks.
0.7 A
Jännite - maksimi
0.5 V
Resistanssi
520 mOhms
Toimintalämpötila
150°C
Koko/mitat
Neliö - 3,40mm pit. x 3,40mm lev.
Ominaisuudet
Liitosjohtimet, Ei tiivistetty
Qmax @ Th
0,2W @ 27°C
Päätuotenumero
Delta Tmaks. @ Th
70°C @ 27°C