CP059-40635
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP059-40635-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP059-40635
Kuvaus
PELTIER, 40 X 40 X 6.35 MM, 5.9
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 36,0W @ 27°C 5.9 A 100°C
Kategoria
Delta Tmaks. @ Th
90°C @ 27°C
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Asteiden lukumäärä
2
Sarja
Virta - maks.
5.9 A
Pakkaustapa
Kotelo
Jännite - maksimi
14.6 V
Osan tila
Aktiivinen
Resistanssi
2.3 Ohms
Tyyppi
TEC (termosähköinen jäähdytin)
Toimintalämpötila
100°C
Koko/mitat
Neliö - 40,00mm pit. x 40,00mm lev.
Ominaisuudet
Liitosjohtimet, Tiivistetty - silikoni-RTV
Qmax @ Th
36,0W @ 27°C