CP042-4081
DigiKeyn tuotenumero
2223-CP042-4081-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP042-4081
Kuvaus
PELTIER, 40 X 40 X 8.1 MM, 4.2 A
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 27,7W @ 27°C 4.2 A 104°C
Kategoria
Delta Tmaks. @ Th
91°C @ 27°C
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Asteiden lukumäärä
2
Sarja
Virta - maks.
4.2 A
Pakkaustapa
Kotelo
Jännite - maksimi
14.4 V
Osan tila
Aktiivinen
Resistanssi
3.25 Ohms
Tyyppi
TEC (termosähköinen jäähdytin)
Toimintalämpötila
104°C
Koko/mitat
Neliö - 40,00mm pit. x 40,00mm lev.
Ominaisuudet
Liitosjohtimet, Tiivistetty - silikoni-RTV
Qmax @ Th
27,7W @ 27°C