CMS-151125-078L100
CMS-151125-078L100
Understanding Audio Frequency Range in Audio Design
CMS-151125-078L100
DigiKeyn tuotenumero
102-5640-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMS-151125-078L100
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 700 mW 100 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CMS-151125-078L100 -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Äänenpainetaso (SPL)
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Teho - nimellinen
700 mW
Sarja
Teho - maksimi
1 W
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Muoto
Suorakulmainen
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - kartio
Polyesteri, Polyeteenitereftalaatti (PET)
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuusalue
100 Hz ~ 20 kHz
Terminointi
Johdot
Taajuus - itseresonoiva
700Hz
Koko/mitat
0,591" pit. x 0,433" lev. (15,00mm x 11,00mm)
Impedanssi
8 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,098" (2,50mm)
Tehokkuus - dBA
91
Päätuotenumero
Tehokkuus - testaus
700mW/100mm