CMM-2718AT-42108-TR_SideB
CUI Devices MEMS Microphones | Digi-Key Daily
CMM-2718AT-42108-TR
DigiKeyn tuotenumero
102-5091-2-ND - Rullattu teippi (TR)
102-5091-1-ND - Cut Tape (CT)
102-5091-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMM-2718AT-42108-TR
Kuvaus
MIC MEMS ANALOG OMNI -43DB
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Hz ~ 10 kHz Analoginen Mikrofonit MEMS (pii) 1.6 V ~ 3.6 V Suuntaukseton (-43dB ±1dB @ 94dB SPL) Juotosanturat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CMM-2718AT-42108-TR -mallit
Kategoria
Signaali-kohinasuhde
60dB
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Jännite – nimellinen
2 V
Sarja
Jännitealue
1.6 V ~ 3.6 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö
80 µA
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Tyyppi
MEMS (pii)
Terminointi
Juotosanturat
Lähdön tyyppi
Analoginen
Koko/mitat
0,108" pit. x 0,073" lev. (2,75mm x 1,85mm)
Suunta
Suuntaukseton
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Taajuusalue
100 Hz ~ 10 kHz