CMC-4015-40L170
CMC-4015-40L170
DigiKeyn tuotenumero
2223-CMC-4015-40L170-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMC-4015-40L170
Kuvaus
MIC, 4MM ECM, OMNIDIRECTIONAL
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Hz ~ 20 kHz Analoginen Mikrofonit Elektreettikondensaattori 2 V ~ 10 V Suuntaukseton (-40dB ±3dB @ 94dB SPL) Johdot
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CMC-4015-40L170 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Impedanssi
2.2 kOhms
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Jännite – nimellinen
2 V
Sarja
Jännitealue
2 V ~ 10 V
Pakkaustapa
Pussi
Virta - syöttö
500 µA
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Tyyppi
Elektreettikondensaattori
Luokitukset
IP65 - pölytiivis, vedenkestävä
Lähdön tyyppi
Analoginen
Terminointi
Johdot
Suunta
Suuntaukseton
Koko/mitat
0,157" halk. (4,00mm)
Taajuusalue
100 Hz ~ 20 kHz
Korkeus (maks.)
0,067" (1,70mm)