CFM-A225C-120-350
DigiKeyn tuotenumero
2223-CFM-A225C-120-350-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFM-A225C-120-350
Kuvaus
FAN AXIAL 120X25.4MM 12VDC WIRE
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. omniCOOL™-magneettiholkki 69,7CFM (1,95m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys
Valm.
Kohina
37,8dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
2.76 W
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Leveys
25,40mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,230A
Ilmavirtaus
69,7CFM (1,95m³/min)
Jännitealue
10,8 – 13,2VDC
Staattinen paine
0,100 in H2O (24,9 Pa)
Laakerin tyyppi
omniCOOL™-magneettiholkki
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 40°C