CFM-8020CF-135-346-20
DigiKeyn tuotenumero
2223-CFM-8020CF-135-346-20-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFM-8020CF-135-346-20
Kuvaus
FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. omniCOOL™-magneettiholkki 34,3CFM (0,960m³/min) 3 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Nopeusanturi (kierros)
Valm.
Kohina
34,7dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
1.8 W
Terminointi
3 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Leveys
20,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,150A
Ilmavirtaus
34,3CFM (0,960m³/min)
Jännitealue
10,8 – 13,2VDC
Staattinen paine
0,140 in H2O (34,9 Pa)
Laakerin tyyppi
omniCOOL™-magneettiholkki
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 40°C