CFM-8015CF-240-363-20
DigiKeyn tuotenumero
2223-CFM-8015CF-240-363-20-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFM-8015CF-240-363-20
Kuvaus
FAN AXIAL 80X15.4MM 24VDC WIRE
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. omniCOOL™-magneettiholkki 43,6CFM (1,22m³/min) 3 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Nopeusanturi (kierros)
Valm.
Kohina
35,2dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
5.04 W
Terminointi
3 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Leveys
15,40mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,210A
Ilmavirtaus
43,6CFM (1,22m³/min)
Jännitealue
21,6 – 26,4VDC
Staattinen paine
0,160 in H2O (39,8 Pa)
Laakerin tyyppi
omniCOOL™-magneettiholkki
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 40°C