CFM-7015C-140-357-20
DigiKeyn tuotenumero
2223-CFM-7015C-140-357-20-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFM-7015C-140-357-20
Kuvaus
FAN AXIAL 70X15.5MM 12VDC WIRE
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 70mm pit. x 70mm kork. omniCOOL™-magneettiholkki 25,7CFM (0,720m³/min) 3 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CFM-7015C-140-357-20 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Nopeusanturi (kierros)
Valm.
Kohina
35,7dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
3.12 W
Terminointi
3 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 70mm pit. x 70mm kork.
Leveys
15,50mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,260A
Ilmavirtaus
25,7CFM (0,720m³/min)
Jännitealue
10,8 – 13,2VDC
Staattinen paine
0,140 in H2O (34,9 Pa)
Laakerin tyyppi
omniCOOL™-magneettiholkki
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 40°C