CFM-6020S-130-257-20
DigiKeyn tuotenumero
2223-CFM-6020S-130-257-20-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFM-6020S-130-257-20
Kuvaus
FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 60mm pit. x 60mm kork. Holkki 11,4CFM (0,319m³/min) 3 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Nopeusanturi (kierros)
Valm.
Kohina
25,7dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
960 mW
Pakkaustapa
Kotelo
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
3 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 60mm pit. x 60mm kork.
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Leveys
20,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,080A
Ilmavirtaus
11,4CFM (0,319m³/min)
Jännitealue
10,8 – 13,2VDC
Staattinen paine
0,060 in H2O (14,9 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Holkki
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
30000 tuntia @ 25°C