CES-2704-088L050
DigiKeyn tuotenumero
2223-CES-2704-088L050-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CES-2704-088L050
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 90DB
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön, Mukana kotelo Kaiuttimet 800 mW 50 Hz ~ 20 kHz Yläosa Pyöreä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CES-2704-088L050 -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Äänenpainetaso (SPL)
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Teho - nimellinen
800 mW
Sarja
Teho - maksimi
1 W
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Muoto
Pyöreä
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - kartio
Muovi
Tyyppi
Yleiskäyttöön, Mukana kotelo
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuusalue
50 Hz ~ 20 kHz
Terminointi
Johdot
Taajuus - itseresonoiva
850Hz
Koko/mitat
1,063" halk. (27,00mm)
Impedanssi
8 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,193" (4,90mm)
Tehokkuus - dBA
90
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C
Tehokkuus - testaus
800mW/100mm