CEB-35FD29 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
PUI Audio, Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
2.9 kHz Takaisinsyöttö Summerielementit 30V p-p 1,378" halk. (35,00mm) 500 Ohms
CEB-35FD29
DigiKeyn tuotenumero
102-1131-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CEB-35FD29
Kuvaus
BUZZER ELEMENT FDBK 2.9KHZ 35MM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CEB-35FD29 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Tyyppi
Takaisinsyöttö
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Impedanssi
500 Ohms
Sarja
Kapasitanssi taajuudella
25000pF @ 1kHz
Pakkaustapa
Pussi
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
1,378" halk. (35,00mm)
Taajuus
2.9 kHz
Terminointi
Johdot
Tulojännite (maks.)
30V p-p